Türkiye'nin ilk Sağlıklı Yaşam Köyü

“Doğamızdaki Huzurdan Yaşamımızdaki Sağlığa” sloganıyla yola çıkarak Türkiye’nin ilk Sağlıklı Yaşam Köyü AFRODİT GROUP çatısı altında Kazdağlarının eteğinde oksijen cenneti olan Altınoluk’ta Clup Afrodit(Afrodit Yapı Tasarım ve Turizm A.Ş.) işletmeciliğin'de hizmetinizdeyiz.

Sağlıklı Yaşam Köyümüz 3 ana kolda hizmet vermektedir. *Sağlıklı Yaşam Köyü *Huzur ve Bakımevi *Özel Bakım ve Destek Ünitesi Yaşam Köyümüz zeytin ağaçlarının arasında denize nazır odalarımız, renklerin insan psikolojisi ve sağlığına etkili düşünülerek düzenlenen yaşam alanlarında huzur ve mutluluk kaynağı olan yeşil ve mavinin en güzel tonlarına sahiptir. Aynı zaman da Astım, Koah, İnme, Demans, Parkinson, MS gibi rahatsızlıkların tedavisinde de güler yüzlü profesyonel kadromuzla yanınızdayız. Sizleri de, hastalanmayı veya yaşlanmayı beklemeden Sağlıklı Yaşam Köyümüze bekliyoruz.

 

Misyonumuz

Clup Afrodit Tatil Köyü 1995 yılından bugüne kadar, Turizm sektöründe yıllardır süren müşteri devamlılığı bakımından Körfezin gözde tesislerindendir. 2013 yılı itibari ile mevcut işleyişinin (Tatil Köyü) yanı sıra bünyesine Afrodit Sağlıklı Yaşam Köyü, Yaşlı Bakımevi ve Huzurevini de ekleyerek Türkiye de bir ilke imza atmış hayat boyu tatil olanağı sağlamıştır. Temel prensibimiz yalnızlıktan sıkılan sağlıklı yaşlılarımızın, bakıma ihtiyaç duyan ve sağlık desteği arayan yaşlılarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek, yaşamlarındaki geride kalan süreyi rahat ve aktif geçirmelerini sağlamak, Afrodit’in yemyeşil doğası, denizi, bol oksijenli havası ile evinizin sıcaklığını otel kalitesiyle buluşturarak sizlere konforlu, stresten uzak bir hayat sunmaktır. Bu amaçla yola çıkarak sizleri de Yaş Aldıkça Gençleşmeye AFRODİT’e davet ediyoruz.

 

 

Fotoğraf Galerisi

Sizler için dernediğimiz fotoğraf galerimize göz atın.Tıklayın

Web Tasarım by İLTAWEB