Dünyanın en yüksek oksijen oranına sahip bölgesinde, bin pınarlı İda’nın eteğinde, Ege’nin kıyısında, yeşille mavinin buluştuğu Club Afrodit’e hoş geldiniz. Sektördeki 25. yılımızda sizlere yepyeni hizmet modelleri sunmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. Değişen yaşam koşulları, hızlı ve çarpık kentleşme ve yüksek nüfus artış oranlarının insanları estetikten yoksun ve doğadan kopuk dikey mimarinin egemen olduğu şehirlere hapsettiği çağımızda Covid-19 salgını bir kez daha bizlere yatay mimarinin, bağımsız bölümlerden oluşan, bahçeli, geniş sokakları olan yaşam alanlarının önemini hatırlatmaktadır.

İşte tam bu noktada Club Afrodit sizlere Ege’nin hemen kıyısından Kazdağları’na uzanan 170 dönümlük arazisinde insanı, doğayı, yaşamı ve sağlığı önceleyen, her yaşa ve her zevke uygun farklı yaşam modelleri sunuyor. Eşsiz panaromik manzarasıyla bölgenin en şık butik oteli Aeneas’tan deniz, havuz, bahçe veya dağ manzaralı apart daireleri, suit odalarıyla Afrodit Tatil Köyü’ne; doktor, fizyoterapist, hemşire, sosyal hizmet uzmanı ve uzman bakım personeliyle Afrodit Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’nden, organik beslenme, günlük fiziksel ve sosyal aktivitesine kadar her şeyiyle sağlıklı yaşlılar için özel düzenlenmiş Afrodit Sağlıklı Yaşam Köyü’ne birbirinden keyifli pek çok yaşam modeli sizleri bekliyor.

Havuz, deniz, spor, jeep safari, yoga, plates, kültür-sanat etkinlikleri, çevre gezileri ve daha pek çok aktivitenin yanı sıra; TTF turnuvalarına ev sahipliği yapan toprak kortlarıyla Afrodit Tenis Kulübü (AFTEK), misafirlerimizin kendi hobi bahçelerini oluşturabilecekleri 50 dönümlük arazi üzerine kurulu organik tarım bahçelerimiz ve sanatseverler için resim heykel atölyeleri Club Afrodit ayrıcalıklarından sadece birkaçı…

Club Afrodit yerleşkesinin 2 katı aşmayan yatay mimarisi, 170 dönümlük dağdan denize arazisi, bağımsız bölüm ve yerleşkeleri, geniş ve ferah peyzaj ve yürüyüş alanlarıyla sizi fiziksel mesafeyi korumak adına sosyal mesafelere mahkum olmaktan, yalnızlaşmaktan ve özgürlüklerinizin kısıtlanmasından korur.

Bütün bu özellikleriyle Club Afrodit çıtayı basmakalıp tatil, otel, huzurevi, bakımevi, sağlıklı yaşam köyü …vb. anlayışının ötesine taşıyıp, her yaşa, her zevke, her bütçeye uygun seçenekler sunarken sağlığınızı, konforunuzu, mutluluğunuzu önceliyor, evinizin sıcaklığını otel konforuyla birleştiriyor…