HUZUREVİ VE YAŞLI BAKIMEVİ

İşlev bozuklukları ve kayıplarıyla birlikte ileri yaşlarda kişinin kendi kendine yetememesi, günlük yaşam becerilerini ve öz bakımını gerçekleştirememesi durumu ortaya çıkmaktadır. Aile içi bakım bir süre sonra hem bakan hem de bakılan için güç ve yıpratıcı olmakta, profesyonel bakım ihtiyacı doğmaktadır.

Profesyonel bakım; yaşlının barınma, yemek, temizlik gibi temel ihtiyaçlarının ötesinde tıbbi bakım ve destek, duygusal, ruhsal ve fiziksel rehabilitasyon hizmetleri, sosyal ve kültürel etkinlikler, sağlıklı beslenme, tansiyon, şeker, nabız, ateş vb. değerlerinin periyodik kontrolü, ilaç ve planlanmış tedavi takibi gibi evde bakımın ötesinde, çok yönlü bir hizmettir.

Club Afrodit Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi tüm bu hizmetlerin tecrübeli ve alanında uzman bir ekiple, multidisipliner bir yaklaşımla sizlere sunulduğu çağdaş bir bakım modeli sunmaktadır.
HİZMETLERİMİZ

Kişisel bakım
Temizlik, çamaşır, ütü
Tıbbi bakım ve destek
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Bireyselleştirilmiş ve toplu psiko-sosyal, kültürel, zihinsel ve fiziksel aktiviteler
Yaşam destek-Diyetisyen kontrollü beslenme
Ulaşım Desteği (*)

KİMLER YARARLANABİLİR

Alzheimer
Parkinson
KOAH (Kronik akciğer hastalıkları)
İnme-Felç
Ameliyat sonrası bakım
MS
Yaşlılığa bağlı özel bakım durumu

ODALARIMIZ

Huzurevi ve yaşlı bakımevi bölümünde 20 adet 35 m2 büyüklüğünde standart oda bulunmaktadır. Odalar isteğe göre 1, 2 veya 3 kişilik olarak kullanılabilmektedir. Tüm odalarda banyo, tuvalet, klima, televizyon, mini buzdolabı, elbise ve ayakkabı dolabı, yaşlının ihtiyacına uygun karyola veya hasta yatağı standart olarak sunulmaktadır.
BİZE ULAŞIN: Altınoluk 10870 Edremit, Balıkesir, Türkiye
0 266 378 01 80 - 378 05 80